praca - Porto Vecchio

Dyskusje na rożne tematy dotyczące Korsyki.

praca - Porto Vecchio

Postautor: eude » 28-05-2013

Witam, aktualnie jestem w Porto Vecchio, przyjaciółka pracuje w barze na campingu. Jestem z przyjacielem i bardzo chcemy tu zostać ale potrzebujemy jakiejkolwiek pracy. Możemy robić wszystko co możliwe:) Francuski znamy w stopniu podstawowym ale będąc tu ciągle się uczymy. Mamy doświadczenie w hotelarstwie i gastronomii. Jeżeli ktoś coś wie to będziemy bardzo wdzięczni za każdą poradę.
Pozdrawiamy
eude
Nowy

Re: praca - Porto Vecchio

Postautor: eude » 13-06-2013

widze, że z odzewem średnio
przenieśliśmy się do Ajaccio, może teraz ktoś, coś? :)
eude
Nowy

Postautor: Vlodek70 » 16-06-2013

Czesc
Myslalem ze w Porto Vechio jest latwiej o prace dla polakow z tego wzgledu ze jest tam ich duzo wiecej no ale jak to my ;)
Nie wiem w jakim stopniu rozmawiacie po francusku jesli nadal jestescie w Ajaccio iszukacie pracy podajcie jakies namiary
Pozdrawiam
Vlodek70
Nowy

Postautor: eude » 23-06-2013

wysłem pw oraz maila :)
dzięki za odzew..
znajomy pracę znalazł, więc już sznur na szyji powoli się zluzował :) ja ciągle szukam, nie trace optymizmu :)
eude
Nowy

Postautor: hana » 02-04-2017

Poszukuję pracy w Porto Vecchio, w gastronomii bądź hotelarstwie na sezon letni 2017, znam francuski (B2.2.)i włoski (podstawowy). Czy jest tu ktoś z okolic i ma jakies namiary?:)
hana

Wróć do Korsyka Cafe